„Powróćmy jak za dawnych lat…”

„Powróćmy jak za dawnych lat…”

Dzień Babci i Dziadka to jedna z najważniejszych uroczystości w przedszkolu. Ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie osób starszych w czasach pandemii nasze przedszkolaki przygotowały filmik dla kochanych Babć i Dziadków.

Zachęcamy do obejrzenia filmu 🙂

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02ozBgmo2VS8J8HG1T8AoM2Mz5FgUej8DeeNeqMieSvthdHxobq6ah1KqUUVhWxjjbl&id=100007812459773&sfnsn=mo

„Przybieżeli do Betlejem pasterze…”- jasełka

„Przybieżeli do Betlejem pasterze…”- jasełka

W przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie jasełkowe połączone ze wspólnym kolędowaniem.

Piękny wystrój i aranżacja jasełek przeniosła nas wszystkich w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia,

a przedszkolaki wykazały się wielkim zaangażowaniem i talentem.

Wszyscy byli wzruszeni

 

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

11 listopada 1918r. … zapamiętamy już na zawsze

Pielęgnując patriotyzm młodego Polaka w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla Nas Polaków.

Głównym celem uroczystości było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.

Festiwal Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Tacy Sami”

Festiwal Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Tacy Sami”

Występ przedszkolaków podczas III Mazowieckiego Festiwalu Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Tacy Sami”.

Przedszkolaki już kolejny raz mają możliwość zaprezentowania wysokiej jakości ubrań marki Mała Mi, Bosso, Royal Kids. To wspaniałe przeżycie dla dzieci, które mogły się zaprezentować na wybiegu przed mieszkańcami Radomia.

Swoje umiejętności taneczne mogła zaprezentować również grupa dzieci z naszego przedszkola.