Przekaż nam 1,5% podatku

Przekaż nam 1,5% podatku

Pomóż Stowarzyszeniu na Rzecz Osób Niepełnosprawnych RAZEM

Jako organizacja posiadająca status Organizacji Pożytku Publicznego jesteśmy uprawnieni do zbierania 1,5 % podatku dochodowego od osób fizycznych i firm. Co roku serdecznie zachęcamy Państwa do przekazania 1,5 % swojego podatku na rzecz naszego stowarzyszenia. Wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nasz nr KRS:

KRS 0000366119

 

„Powróćmy jak za dawnych lat…”

„Powróćmy jak za dawnych lat…”

Dzień Babci i Dziadka to jedna z najważniejszych uroczystości w przedszkolu. Ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie osób starszych w czasach pandemii nasze przedszkolaki przygotowały filmik dla kochanych Babć i Dziadków.

Zachęcamy do obejrzenia filmu 🙂

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02ozBgmo2VS8J8HG1T8AoM2Mz5FgUej8DeeNeqMieSvthdHxobq6ah1KqUUVhWxjjbl&id=100007812459773&sfnsn=mo

„Przybieżeli do Betlejem pasterze…”- jasełka

„Przybieżeli do Betlejem pasterze…”- jasełka

W przeddzień Wigilii Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie jasełkowe połączone ze wspólnym kolędowaniem.

Piękny wystrój i aranżacja jasełek przeniosła nas wszystkich w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia,

a przedszkolaki wykazały się wielkim zaangażowaniem i talentem.

Wszyscy byli wzruszeni

 

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości

11 listopada 1918r. … zapamiętamy już na zawsze

Pielęgnując patriotyzm młodego Polaka w naszym przedszkolu obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień dla Nas Polaków.

Głównym celem uroczystości było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji oraz poznanie symboli narodowych naszego kraju.