Kochamy Was Babciu i Dziadku…

 

czyli świętujemy Dzień Babci i Dziadka. Całkiem niedawno obchodziliśmy w naszym przedszkolu wielkie święto. Dzieci zaprosiły w progi przedszkola swoich dziadków i babcie aby wspólnie przeżyć ten ważny dla nich dzień. Każda grupa przygotowała coś niezwykłego.

Odbyły się występy artystyczne, na których babcie i dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta a następnie dzieci wraz z dziadkami i nauczycielami przeszli do części warsztatowej.

Grupa przedszkolna i żłobkowa z ul. Gajowej 80 postanowiły stworzyć ,,Ekorestaurację dla ptaków” – czyli tworzenie karmnika dla ptaków oraz ,,Pysznie, zdrowo, pierogowo” – czyli wykonanie pysznych pierogów z dwoma rodzajami farszu.

Natomiast grupy z przedszkola przy ul. Sobótki 5 w części warsztatowej przygotowały:

Grupa Sówek – pieczenie pysznych babeczek

Grupa Poziomek i Smerfów – warsztaty skarpetkowe, czyli wykonywanie stworków ze skarpetek przy użyciu najróżniejszych materiałów

Grupa Krasnoludków – laurki

Grupa Kubusia Puchatka – malowanie na drewnie

Grupa Misiów – kolorowe bałwanki

Grupa Gumisiów – ozdabianie toreb materiałowych

Na zakończenie warsztatów przy kawie i ciasteczkach dziadkowie wraz z wnuczętami i nauczycielami mogli powspominać dawne czasy oraz porozmawiać o wrażeniach ze spędzonego wspólnie dnia.

                    

                       

 

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć na fanpage’u, którą znajdziecie pod tym linkiem. Znajdziecie w niej zdjęcia z występów oraz części warsztatowej 🙂

https://www.facebook.com/niepubliczne.krainaradosci/media_set?set=a.2651488481788208&type=3