Praca

Niepubliczne Przedszkole ,,Kraina Radości” prowadzone przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych ,,RAZEM” Poszukuje osoby na stanowisko:

• FIZJOTERAPEUTA ,
• LOGOPEDA
• NEUROLOGOPEDA,
• TERAPEUTA SI
• TERAPIA PEDAGOGICZNA

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • współpraca z zespołem pedagogicznym i terapeutycznym,
  • prowadzenie zajęć mających na celu pobudzanie psychoruchowego rozwoju ucznia, w oparciu o zalecenia z orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego,
  • dokonywanie oceny postępów ucznia
  • prowadzenie dokumentacji pedagogicznej.

Wymagania
Poszukujemy kandydatów, którzy:

  • ukończyli studia wyższe oraz posiadają przygotowanie pedagogiczne,
  • mile widziane szkolenia i kursy kwalifikacyjne,
  • posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami, mają łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi,
  • są otwarci na zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój,
  • potrafią pracować w zespole i tworzyć atmosferę współpracy.

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze w zespole specjalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,
  • wyposażone gabinety,
  • umowę o pracę na cały etat

CV prosimy przesyłać na adres: stowarzyszenierazem@op.pl lub dostarczyć osobiście ul. Sobótki 5, 26-600 Radom lub pod numerem telefonu: 48 360 35 02

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)

STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „RAZEM”STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „RAZEM”ZATRUDNI:

Specjalistę ds. pozyskiwania funduszy i marketingu

Miejsce pracy: Radom
Zakres zadań:

  • Tworzenie i koordynacja wielokanałowych kampanii fundraisingowych (pozyskiwania funduszy) i rozpisywanie projektów z UE;
  • Organizacja sesji zdjęciowych i filmów reklamowych oraz współpraca przy organizacji eventów;
  • Zarządzanie procesem produkcji materiałów marketingowych (broszury, gadżety, inne materiały dla darczyńców);
  • Utrzymywanie relacji z darczyńcami indywidualnymi i tworzenie mailingów;
  • Analiza efektywności prowadzonych działań promocyjnych oraz rekomendowanie i inicjowanie działań optymalizujących;
  • Nadzorowanie budżetów prowadzonych projektów;
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencje reklamowe, domy mediowe i inne);
  • Udział w prowadzeniu badań marketingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – mile widziany Marketing;
  • Doświadczenie zawodowe, w dziale maketingu, fundrasingu lub agencji reklamowej (minimum 2 lata);
  • Kreatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • Dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;
  • Mile widziana podstawowa znajomość programów graficznych (Adobe Illustrator, Photoshop)
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na czas określony);
  • Pełną wyzwań, dającą ogromną satysfakcję pracę w środowisku w jednej z największych organizacji w województwie mazowieckim;
  • Rozwój zawodowy i szkolenia;
  • Współpracę w doświadczonym i kreatywnym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na podany adres mailowy: stowarzyszenie@razem.radom.pl

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

Administrator

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem” z siedzibą w Radomiu 26-600 ul. Sobótki 5, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony Twoich danych osobowych i realizacji Twoich praw poprzez (do wyboru):

a. e -mail: stowarzyszenie@razem.radom.pl
b. telefonicznie: +48/360-35-02; 608-487-188
c. pisemnie na adres siedziby Administratora Danych, wskazany powyżej.

 jako pracodawca, za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje Prezes Stowarzyszenia.

Cel i podstawy przetwarzania

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (1) będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (2), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (3), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (4), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

(1) Art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.) oraz §1 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika (Dz. U. 2017 poz. 894 ze zm.);
(2) Art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (dalej: RODO);
(3) Art. 6 ust. 1 lit a RODO – osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych;
(4) Art. 9 ust. 2 lit. a RODO – dane osobowe szczególnych kategorii np. stan zdrowia.

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcą Państwa danych osobowych będą pracownicy Administratora danych.

Okres przechowywania danych

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż do 3 miesięcy.

Prawa osób, których dane dotyczą

Mają Państwo prawo do:

  1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
  2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
  3. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
  4. prawo do usunięcia danych osobowych;
  5. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres: Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa)

Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.